blend

Novinky::

Tak co je v kapele zase nového...
>27.února 2006 20:54
Elfy  
Tak milí a zlatí!
Doufáme, že jste na nás ještě nezanevřeli, můžeme Vás ubezpečit, že pilně zkoušíme v naší punkové zkušebně - jejíž fotky snad také brzy přibydou na web - jinak už plánujeme koncerty, čili vskutku nezahálíme, pouze buďte trpěliví, koncert na 100% bude na konci dubna, snad už i v březnu, ale nechci nic zakřiknout, takže raději pomlčím.
No nic, mějte se krásně, snad se zas brzy uvidíme na a pod podiem.
>5.února 2006 21:20
Elfy  
Zas po čase velmi zdravím!
Mám jednu špatnou novinku - Klamovka, podle nového školského zákona, musela zanechat prodávání alkoholických nápojů ve svých prostorách, čili si tam během koncertu nedáme ani pivo. Začátek naší letošní koncertní sezony jsme chtěli zahájit opět v tomto klubu, ale z tohoto důvodu bude nejspíš koncert přesunut někam jinam.
Pokud by Vám náhodou nealkoholický večer se Succubou nevadil, hlasujte v anketě, případně návrhy na kluby, kde byste nás rádi viděli, pište do fóra. Moc děkujeme za všechny návrhy a připomínky a snad se to všechno nějak vyvrbí.
Díky moc, mějte se hezky a držte palce!
>19.ledna 2006 22:07
Elfy  
Tak probíhající už zase zkoušky, tentokrát v nové zkušebně. Tímto bych opět MOC chtěl poděkovat Hakka Muggies a konkrétně Rikimu a Máje, kteří všechno nabídli a zajistili, takže moc děkuju.
A vy, naši milí fanoušci, nezoufejte, protože snad již na březen pro Vás chystáme další vystoupení v trochu pozměněné sestavě, tak vydržte, únor je krátký :)
>11.prosince 2005 11:09
Elfy  
Uffff...
To je asi jediné, co by se dalo říct k včerejšímu koncertu. Návštěvnost byla pro nás všechny naprosto šokující, takže nezbývá než Vám všem poděkovat, že jste se dostavili a opět vytvořili naprosto výbornou atmosféru.
A Succuba si teď dá tak měsíc dva zimního spánku, kdy se bude připravovat na další vylétnutí na koncertních křídlech. A všichni doufáme, že bude se na co těšit!
Takže ještě jednou díky, krásné Vánoce a celý příští nový rok!
>30.listopadu 2005 19:50
Elfy  
Tak zítra je už prosinec a čas se pomalu chýlí k dalšímu koncertu. Ten bude na delší dobu poslední, protože se stala smutná událost a naši kapelu opouští Katka, takže Klamovský koncert bude věnován jí, jako rozlučka, a samozřejmě jako předvánoční a pomikuláské mecheche.
Abych to tak nějak upřesnil - čeká na Vás více než malé množství překvapení, celá Succuba bude trochu experimentovat, bude se konat dokonce i malé předskokanské vystoupení (doufáme), již obligátní výstup Lídi a Vy také nepřijdete zkrátka, prostě všichni přijďte a uvidíte.
Tímto se zatím loučím, uvidíme se na Klamovce!
developed & designed by Lajner | lajner (at) atlas (dot) cz