blend

Novinky::

Tak co je v kapele zase nového...
>16.dubna 2006 13:11
Elfy  
Tak a je to za námi! První koncert v nové sestavě se, až na pár technických potíží, snad zdařil, my jsme velice rádi, že jste nás přišli podpořit a moc se na Vás těšíme na dalším koncertě na Eroticonu.
Mějte se krásně a zas příště!
>10.dubna 2006 20:36
Elfy  
POZOR POZOR, DŮLEŽITÉ INFORMACE!!!!
Z důvodu toho, že 15. dubna jsme na soutěž přihlášeni jediní, tak se soutěž mění v REGULERNÍ SUCCUBÍ KONCERT!!!
Sice nemáme nazkoušeno moc repertoiru, ale pokusíme se podat maximum, můžete se též těšit na zajímavé hosty.
A další informace, koncert v klubu GURU SE RUŠÍ kvůli neočekávaným okolnostem, pokusíme se ho domluvit na květen, pokud Káťa úspešně odmaturuje. Díky moc za pochopení.
>19.března 2006 09:33
Elfy  
Tak a je to tady!
Veškeré problémy s místem na vystupování se rozprchly a mou milou povinností je Vás informovat o nadcházejících třech koncertech v dubnu!
První se uskuteční v klubu Klamovka v rámci soutěže Klamovka Music Match, tak přijďte podpořit svou oblíbenou kapelu proti třem dalším oponentům! Vystoupení bude sice kratší, ale o to víc se budeme snažit!
Další je již avizovaný koncert v klubu Guru, kde půjde o večer plný zábavy, hudby a poezie jak ho znáte, tak doufáme, že se dostavíte v hojném počtu.
A posledním vystoupením bude na konci dubna koncert na Eroticonu na Proseku.
Čili doufám, že si minimálně z jedné akce vyberete a poctíte nás vou návštěvou, rozhodně se bude na co těšit - jak na nové posily, tak i na již obligátní překvapení.
>3.března 2006 23:20
Skeeve  
Tak se vam taky musim narcisticky pochlubit:c)
Nedavno jsem si koupil novou kytaru. Ja teda rikam ze jsem si poridil novou slecnu, ale to by odstrasovalo ostatni slecny;) No je to Gibson Les Paul Gothic .


Takze se muzete tesit na meho krasneho milacka;) A na me taky:c)
>2.března 2006 17:20
Lajner  
Byly přidány Elfym avizované obrázky zkušebny a taky sekce "kapela" už odráží realitu. Na vaše postřehy, nápady a já nevím co ještě se těsíme ve foru!
developed & designed by Lajner | lajner (at) atlas (dot) cz