blend

Novinky::

Tak co je v kapele zase nového...
>29.června 2006 14:07
Elfy  
Ufffff, tak a je to za námi. Vyčerpávající koncert, co říkáte? Ale jsme moc rádi, že jste se dostavili v tak hojném počtu, že se nám zaplatil nájem a že jste, doufáme, byli spokojeni.
Succuba si teď dá opět prázninový oddech k nabrání nových sil, ale po prázdninách...Po prázdninách se těšte!
>23.května 2006 15:19
Elfy  
Tak a je to tady! První úspěch za námi - Káťa udělala maturitu v součtu za 6 a neměla ani jednu trojku, tak si to přeberte :) Succuba gratuluje a doufá, že se nedostane na vysokou do Olomouce nebo tak podobně :)
>20.května 2006 19:19
Lajner  
Na přání fanoušků byla rozšířena sekce "repertoár" o texty některých písniček.
>13.května 2006 13:24
Skeeve  
Ahoj,
jelikoz tohle je hnusarna nehorazneho druhu, musim to dat i sem. Na http://guitar-makers.com je seznam kytar s obrazky ktere byly nedavno ukradeny z jednoho bytu. Pokud by nekdo mel nejake informace k jejich nalezeni, popripade nekde ty kytary videl, prosim ozvete se....
******
v zime v lete snezilo, proto jezdime na soustredeni do haju!
******
>30.dubna 2006 15:44
Elfy  
Tak za námi další koncert, který se nad očekávání vydařil! Čili děkujem orgům Eroticonu, panu zvukaři a podobně, jsme rádi, že jste přišli, však to znáte.
V květnu a na začátku června si dá Succuba menší pauzičku, necháme Maria dodělat školu, Skeeva udělat přijímačky, Káťu odmaturovat, mě prolézt z matiky, Zuzku dokončit semestr a Kubu odpočinout.
Ale na konci června...Na konci června se těšte!
developed & designed by Lajner | lajner (at) atlas (dot) cz